X
Doručenie : Zvoľte adresu, prosím
Štát  
  
  
Cart Loading

TIENS Hyper-H Dúšok zdravia

Zvýhodnená ponuka vo februári - platí pre REGISTROVANÝCH ČLENOV TIENS. Pre viac informácií kontaktujte Vášho sponzora alebo kanceláriu TIENS.
PV: 540,00
BV: 420,00
Na nákup vstupného balíka

Voda je kľúčovou zložkou nášho tela. Tvorí zhruba 60-70 percent ľudského organizmu. Každá telesná sústava je závislá od vody, od mechanizmu vylučovania toxínov až po trávenie. TIENS Hyper-H Dúšok zdravia je zariadenie, ktoré generuje voľné molekuly vodíka (H2). Pitím vody obohatenej o vodík poskytujete svojmu telu vodík, ktorý obieha v organizme, reaguje s voľnými radikálmi kyslíka a neutralizuje ich.  

POPIS

TIENS Hyper-H Dúšok zdravia, vybavený mikropočítačom s inteligentným MCU kontrolným čipom, zosilňuje elektrický obvod a elektrolytickú mriežku z titánu-bieleho zlata. Nádoba dodáva elektrinu do oboch koncov  elektrolytického pásu, ktorý elektrolyzuje vodné médium a produkuje vodu obohatenú o ióny vodíka. Dúšok zdravia disponuje farebným osvetlením, vďaka čomu počas úpravy vody rôznofarebne svieti. Toto malé, ľahké a šik zariadenie sa dá pohodlne prenášať.

Pozrite si na youtube aj video "Ako používať TIENS Hyper H Dúšok zdravia":  https://www.youtube.com/watch?v=QVrqD5nymNU

Vodík je plyn so vzorcom H2, ktorý tvorí dvojatómové molekuly. Je to najľahší prvok vo vesmíre. Vďaka tomu má vysokú bunkovú biodostupnosť. Molekulárny vodík rýchlo preniká hlboko do buniek ľudského tela a mitochondrií a veľmi ľahko preniká krvno-mozgovou bariérou. V našom tele vodík funguje ako antioxidant, pomáha predchádzať poškodeniu buniek a zápalom, chráni DNA a bojuje proti nekontrolovanému rastu buniek. Tiež chráni bunku pred oxidatívnym stresom a podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela. Je 863-krát silnejší ako koenzým Q10, 290-krát silnejší ako katechíny, 221-krát silnejší ako polyfenoly a 176-krát silnejší ako vitamín C.

Problém spočíva v tom, že vodík vo vode nie je schopný účinne prenikať do buniek v našom tele. Je to preto, lebo „voľný“ vodík (molekula vodíka nenaviazaná na iné molekuly) je relatívne zriedkavý a, keďže ide o ľahký plyn, rýchlo sa vyparuje.

Hlavnou úlohou vody obohatenej o vodík je poskytnúť bunkám nášho tela vodík v ľahšie využiteľnej forme. Vodík je elektricky neutrálny, ľahko preniká cez biologické membrány a účinne pôsobí na všetky bunky ako antioxidant. Keď pijete vodu obohatenú o vodík z TIENS Hyper-H Dúšku zdravia, vodík obieha vo vašom tele vo forme iónov s voľným elektrónom a reaguje s voľným radikálmi kyslíka a neutralizuje ich. Voda obohatená vodíkom podporuje efektívnejšie fungovanie organizmu.

 

PÔSOBENIE

Voda, obohatená o vodík, produkovaná TIENS Hyper-H Dúškom zdravia:

  • čistí telo a kožu od toxínov
  • ako silný antioxidant pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela