X
Doručenie : Zvoľte adresu, prosím
Štát  
  
  
Cart Loading

TIENS Energetický náramok čierny pánsky

PV: 72,00
BV: 56,00
Na nákup vstupného balíka

Liečivú silu magnetov využívali už starí Egypťania, Gréci a Číňania. V dnešnej dobe vieme, že všetky živé organizmy sú obklopené a ovplyvnené magnetickým poľom a jeho zmenami. Zmeny magnetického poľa môžu mať významný vplyv na to ako sa cítime. TIENS využil tieto poznatky pri navrhovaní energetických náramkov.

TIENS Energetické náramky harmonizujú magnetické pole okolo nás a vyrovnávajú záporné a kladné ióny v ľudskom tele. Hlavným prínosom vytváraného magnetického poľa je jeho permeabilita (priepustnosť). Preniká do celého tela a vplýva na rôzne tkanivá.

TIENS Energetické náramky sú vyrobené z titánu v kombinácii s magnetmi. Titán je biologicky neutrálny kov – nevyvoláva negatívnu reakciu v kostiach a svaloch. Vďaka tomu má široké použitie v medicíne.

Magnety a pulzné magnetické pole, ktoré vytvárajú, dokážu regulovať a vyrovnávať prúdy kladne a záporne nabitých častíc v ľudskom tele. Výsledkom je stimulácia biochemických procesov a zlepšenie metabolizmu na úrovni buniek, tkanív a orgánov. Keďže pôsobenie poľa sa začína na molekulárnej úrovni, pôsobí na koreň všetkých fyzických neduhov a porúch.

POPIS

TIENS Energetické náramky obsahujú titán kombinovaný s magnetmi a predstavujú jedinečný spôsob, ako vyvážiť magnetické pole a kladné a záporné ióny v ľudskom tele. Dokážu účinne uľaviť od rôznych nepríjemných fyzických pocitov, podporujú krvný obeh a účinne bránia proti žiareniu z okolitého prostredia.

Čo je titán?
Titán je kov  s mimoriadne vysokou tvrdosťou, vysokou chemickou stabilitou a vynikajúcou biokompatibilitou. Je to jediný  kov úplne neutrálny voči ľudskému telu. Titán nespôsobuje žiadne alergie a v medicíne sa mu hovorí „pro-bio-kov“. Nie je toxický a ľudskému telu neškodí žiadnym spôsobom, nikdy nereaguje so svalmi ani s kosťami. Preto sa taktiež veľmi často používa na výrobu zdravotníckych pomôcok, ako sú napríklad umelé kĺby, srdcové chlopne či zubné implantáty.

Účinnosť titánu:

Lekárske štúdie preukázali, že titán má schopnosť prostredníctvom ionizácie buniek regulovať prúdy v tele, vďaka tomu je prirodzeným ochrancom pred elektromagnetickým žiarením. Harmonizácia prúdov v tele zároveň zlepšuje krvný obeh. Zvýšený prietok krvi pomáha odstrániť únavu, čo prospieva ako fyzickému, tak i duševnému zdraviu.

 1. Titán upravuje bioprúdy ľudského tela, čím podporuje krvný obeh a celkový fyzický výkon.
 2. Pomáha uľaviť od stresu, stuhnutosti svalov a únavy.
 3. Stimuluje prietok krvi, čím zvyšuje vytrvalosť a podporuje celkovú fyzickú pohodu.
 4. Titán taktiež dokáže pomôcť pri stuhnutých kĺboch, zmierňuje rôzne nepríjemné telesné pocity a ženám v menopauze pomáha zvyšovať celkovú pohodu.
Čo je to magnet?
Naša Zem ako taká je gigantický magnet. Geomagnetické pole pôsobí na ľudí neustále. Rovnako ako vzduch, voda či slnko, je geomagnetizmus nepostrádateľným faktorom, od ktorého závisí ľudský život. Pod vplyvom geomagnetického poľa si ľudské telo vytvára vlastné magnetické pole. Zmeny v globálnom životnom prostredí, rýchle životné tempo a vysoká miera stresu u niektorých ľudí nevyhnutne vedú k poruchám ich magnetického poľa. Vedci zistili, že používaním doplnkových magnetov je možné podporiť celkový stav organizmu.

TIENS Energetické náramky obsahujú vysokoúčinný magnet s prirodzenou energiou. Jeho magnetické pole dokáže regulovať a udržiavať v rovnováhe záporné a kladné ióny v ľudskom tele a dosahuje tak veľa priaznivých účinkov.

Účinky magnetu:
 1. Zmiernenie únavy
 2. Úprava bioprúdov a magnetických polí v ľudskom tele
 3. Obmedzenie tvorby a vplyvu voľných radikálov

Prospešné pre ľudí, ktorí:

 1. dlhé hodiny pracujú, predovšetkým v sedavom zamestnaní,
 2. sú vystavení žiareniu počítačov a mobilných telefónov,
 3. sú v strese,
 4. cítia sa unavení a prepracovaní,
 5. majú problémy so spánkom a vedú nezdravý životný štýl,
 6. po cvičení cítia napätie vo svaloch.

Výrobok by nemali používať:

 1. ľudia v rekonvalescencii,
 2. ľudia, ktorí majú v tele akékoľvek implantáty,
 3. osoby so zranením na zápästí, na ktorom sa náramok nosí,
 4. tehotné a dojčiace ženy.

BEZPEČNOSTNÉ OPATRENIA:

 1. Zložte si náramok, ak sa idete kúpať alebo si umyť ruky. Nenamáčajte náramok do vody ani do žiadnej inej tekutiny.
 2. Vyhnite sa poškriabaniu náramku inými tvrdými materiálmi.
 3. Za normálnych podmienok môžete náramok nosiť spoločne s náramkovými hodinkami, mobilným telefónom či magnetickými kartami, ale nemali by byť s náramkom v kontakte dlhšiu dobu.
 4. Chráňte pred deťmi.